Catering Yemek Hizmeti nedir?

Catering yemek hizmeti anlamına gelir. Başka bir anlatım ile yemek tedarik eden anlamında da kullanılmaktadır. Toplu yemek hizmeti veren, Düğün, davet gibi organizasyonlarda, iş yemekleri gibi toplu yemek hizmetleri Catering adı altında değerlendirilir.

Catering Yemek Hizmetinin Önemi

Yoğun iş temposunda yemek ihtiyacı teferruatlı bir ihtiyaç haline gelir. Düğün organizasyonlarında, davet ve törenlerde yemek ihtiyacı her zaman düşünülmesi gereken bir detaydır. Bu detay, kendi içinde üretim alanı, taze sunum, sağlıklı olması gibi birçok detayı konumlandırır. Yemek firmaları bu detayları işveren ve ya organizasyon sahipleri üzerinden alarak sorumluluğu firma olarak üstlenir. En iyi bildikleri iş olan yemek hizmetini, bir sanat haline dönüştürerek tüketiciye sunar. Bu noktada günlük yemek ihtiyacı, bir problem olarak görülmekten çıkarak detayları doğru planlanan bir organizasyon haline gelir. Özel günler, önceden planlanan menüler, başarılı ve lezzetli sunumlar ile misafirleri güzel ve kaliteli ağırlamak adına başarılı bir tercih olur.

Neden Catering firmalarını neden tercih etmeliyiz?

Günümüzde yaygın olarak kullanılan, hayatı kolaylaştıran ve hizmet sınırlarını sürekli genişleterek, kaliteli hizmet adına sürekli gelişen bir organizasyon olmuştur. Düğün, kına, nişan, sünnet doğum günü vb. gibi özel program ve kutlamalar için kullanılabilen Catering hizmetleri, zaman ve ekonomik uygunluk açısından tercih edilme seçeneği yaygın bir opsiyondur. Günlerin ve etkinliklerin yoğunluğunda düşünülmesi gereken en önemli öğe olan yemeği, sağlıklı, hijyenik, lezzetli ve taze olarak kullanıma sunar.

Zencefil Catering Yemek hizmeti

Zencefil Catering Yemek Hizmeti

Yemek Hizmeti nedir?

Yemek firmaları denilince akla sadece organizasyonlar ve ya toplu yemekler akla gelmemelidir. Günümüzde yaygın olarak rol alan hizmetleri, okul yemeklerinden, pasta kuru pasta gibi hizmetlere, barbekü ve ya cenaze yemeklerine, içecek bazlı ya da şekerleme ağırlıklı birçok seçenek ile aktif rol oynamaktadır. Ayrıca Catering hizmetleri, sıcak-soğuk servis, diyet yemekleri, glütensiz, vegan vb. gibi çeşitli menü seçeneği sunarak tedarikçi portföyünü ortaya koyar. Ulaştırma hizmetinin yerine ve zamanına uygun hareket etmesi ile başarılı bir hizmetin her detayını titizlenerek takip eder. Tüketici ile her detayını görüşerek, isteğe uygun, belirlenen menüler doğrultusunda hareket eder. Tüketicinin seçtiği hizmet şekline göre, servis ve hizmet çalışanını devreye sokar. İhtiyaca yönelik nakliye ve sunum detaylarını temin eder. İhtiyaç duyulacak ekipmanların tedariğini ve kullanım alanlarını önceden belirleyerek hiçbir detayı atlamamaya özen gösterir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan hizmet ihtiyaç duyulan ve hayat kolaylaştıran bir mekanizma halini almış, gün geçtikçe kullanımı artarak kendini kanıtlayan bir ihtiyaç alanı olmuştur.

Zencefil Catering olarak uygun fiyat ve özenle hazırladığımız yemek hizmetlerimiz ile istanbul catering yemek hizmeti vermekteyiz.

 

 

Detaylı bilgi menü ve hizmet seçeneklerimiz için iletişim sayfamızdan
bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat