Zencefil Catering

BİZ KİMİZ?

 

Bizler Zencefil Catering olarak 1979 yılından bu güne kadar en iyi bildiğimiz işi ve en çok sevdiğimiz işi yapmaktayız. İşimize verdiğimiz önem, müşterilerimize verdiğimiz değer ile 40 yıla yaklaşan bir tarihe sahibiz.

Bizi tanıyan müşterilerimiz İstanbul Avrupa yakasında Doğuş Yemek adı altında verdiğimiz hizmetten tanır.

Zencefil Catering olarak İstanbul’un Anadolu yakası için yeni bir yatırım hamlesi gerçekleştirerek İstanbul’da toplu yemek hizmetlerimiz ile artık her bölgesinde leziz yemeklerimizle hizmete adım atıyoruz.

Mazimizden aldığımız bilgi, tecrübe ile günümüzü yakalamak adına yeniliklere açık olduğumuzu Zencefil Catering firmamızla ortaya koymaktayız.

hasan mercan

 

Zencefil Catering olarak genç ve dinamik bir başlangıcı, 40 yıllık tecrübe ve bilgiyle harmanlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Üretim tesisimiz tavukçu yolunda bulunmaktadır. Üretimde derin dondurucu soğuk hava deposu, süt ürünleri deposu, kuru gıda deposu, hal deposu mevcuttur. Aynı tesiste 80 kişilik kapasiteli birbirinden leziz, bol çeşitli yemeklerimizi sunduğumuz restoranımız bulunmaktadır.

Tesisimizin sanayi odasının vermiş olduğu kapasite raporuna göre 6.800 kişiye kadar yemek yapılabilir onayı vardır. Bu belgenin yanı sıra bizim düşüncemiz kişi sayısını az tutup hazır ürünlerden uzak kalarak daha lezzetli, daha doğal, daha sağlıklı yemekler yapabilmektir.

Üretim tesisimizi en şeffaf şekilde sizlere sunmaktayız. İletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz ıp adresimize girerek 24 saat boyunca üretimimizi izleyebilirsiniz.

Misyon

1979 yılından itibaren Avrupa yakasında faaliyet gösteren Doğuşzade yemek firmasının Anadolu yakasındaki yeni üretim tesisi Zencefil Catering olarak hizmetinizdeyiz.

Kurucumuz Hasan Mercan  der ki;  ‘’Pişirdiğimiz her türlü yemeğe sevgimizi ve dostluğumuzu katıyoruz.’’ evlerimizde de böyle değil midir? Önce sevgimizi katarak başlarız yemek yapmaya, sırasıyla malzemeleri ekler, pişirmeye bırakır, güzel bir sunum ile masada servise sunarız. Evinizde ki sıcaklığı, lezzeti, en kaliteli malzemeler içeren, alanında tecrübeli ustalarımızın ürettikleri yemekleri siz değerli müşterilerimize sunmak için buradayız.

Değerlerimizin en başında temiz  bir ortamda hijyenik yemek üretmek geliyor. Yemek yapan aşçılar, üretimde çalışan bulaşıkçılar, sevkiyat yapan şoförler ve projede sunum yapan kadınların her biri profesyonel ekiplerden aldığımız hijyen eğitimleriyle bilinçlendiriliyor, kalite ekibimizde ki gıda mühendisimiz tarafından denetleniyorlar.

Vizyon

Kalite departmanında yer alan gıda mühendisimiz ile gıda teknikerlerimiz ilk olarak size hijyenik, temiz ortamda üretilen, kalorileri dengeli yemekler üretebilmek için çalışmaktadırlar.

Gerek verdikleri personel hijyen eğitimleri, yaptıkları sağlıklı menüler, projelerdeki denetimleri ile operasyonumuzun başında bulunmaktadırlar.

Biz zencefil catering olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığı her şeyden önce gelir. ‘ tarladan sofraya ‘ gıda sistemini hedef bilip, zincirin ilk halkası olan malzeme alımı, reçete sistemi, yemek üretimi, projelere sevkiyatı, sizlere sunumuna kadar her aşamasıyla birebir ilgilenerek memnuniyeti en üst düzeyde tutup, kalitemizi size göstereceğiz.

Open chat