HAKKIMIZDA

1979 YILINDAN İTİBAREN AVRUPA YAKASINDA FAALİYET GÖSTEREN DOĞUŞZADE YEMEK FİRMASININ ANADOLU YAKASINDAKİ YENİ ÜRETİM TESİSİ ZENCEFİL CATERİNG OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ..

       

KURUCUMUZ HASAN MERCAN  DER Kİ ‘ PİŞİRDİĞİMİZ HER TÜRLÜ YEMEĞE SEVGİMİZİ VE DOSTLUĞUMUZU KATIYORUZ.’ EVLERİMİZDE DE BÖYLE DEĞİL MİDİR? ÖNCE SEVGİMİZİ KATARAK BAŞLARIZ YEMEK YAPMAYA, SIRASIYLA MALZEMELERİ EKLER, PİŞİRMEYE BIRAKIR, GÜZEL BİR SUNUM İLE MASADA SERVİSE SUNARIZ. EVİNİZDE Kİ SICAKLIĞI, LEZZETİ , EN KALİTELİ MALZEMELER İÇEREN, ALANINDA TECRÜBELİ USTALARIMIZIN ÜRETTİKLERİ YEMEKLERİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAK İÇİN BURADAYIZ.

DEĞERLERİMİZİN EN BAŞINDA TEMİZ  BİR ORTAMDA HİJYENİK YEMEK ÜRETMEK GELİYOR.YEMEK YAPAN AŞÇILAR,ÜRETİMDE ÇALIŞAN BULAŞIKÇILAR, SEVKİYAT YAPAN ŞÖFÖRLER VE PROJEDE SUNUM YAPAN BAYANLARIN HER BİRİ PROFESYONEL EKİPLERDEN ALDIĞIMIZ HİJYEN EĞİTİMLERİYLE BİLİNÇLENDİRİLİYOR, KALİTE EKİBİMİZDE Kİ GIDA MÜHENDİSİMİZ TARAFINDAN DENETLENİYORLAR.

KALİTE DEPARTMANINDA YER ALAN GIDA MÜHENDİSİMİZ İLE  GIDA TEKNİKERLERİMİZ İLK OLARAK SİZE HİJYENİK , TEMİZ ORTAMDA ÜRETİLEN, KALORİLERİ DENGELİ YEMEKLER ÜRETTİREBİLMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIRLAR. GEREK VERDİKLERİ PERSONEL HİJYEN EĞİTİMLERİ , YAPTIKLARI SAĞLIKLI MENÜLER, PROJELERDEKİ DENETİMLERİ İLE OPERASYONUMUZUN BAŞINDA BULUNMAKTADIRLAR.

BİZ ZENCEFİL CATERİNG OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN SAĞLIĞI HERŞEYDEN ÖNCE GELİR. ‘  TARLADAN SOFRAYA ‘ GIDA SİSTEMİNİ HEDEF BİLİP, ZİNCİRİN İLK HALKASI OLAN MALZEME ALIMI, REÇETE SİSTEMİ, YEMEK ÜRETİMİ, PROJELERE SEVKİYATI, SİZLERE SUNUMUNA KADAR HER AŞAMASIYLA BİREBİR İLGİLENEREK MEMNUNİYETİ EN ÜST DÜZEYDE TUTUP, KALİTEMİZİ SİZE GÖSTERECEĞİZ.

 ÜRETİM TESİSİMİZ TAVUKÇUYOLUNDA BULUNMAKTADIR.ÜRETİMDE DERİN DONDURUCU SOĞUK HAVA DEPOSU, SÜT ÜRÜNLERİ DEPOSU , KURU GIDA DEPOSU, HAL DEPOSU MEVCUTTUR. AYNI TESİSTE 80 KİŞİLİK KAPASİYELİ BİRBİRİNDEN LEZİZ, BOL ÇEŞİTLİ YEMEKLERİMİZİ SUNDUĞUMUZ RESTAURANTIMIZ BULUNMAKTADIR. TESİSİMİZİN  SANAYİ ODASININ VERMİŞ OLDUĞU KAPASİTE RAPORUNA GÖRE 6.800 KİŞİYE KADAR YEMEK YAPILABİLİR ONAYI VARDIR. BU BELGENİN YANI SIRA BİZİM DÜŞÜNCEMİZ KİŞİ SAYISINI AZ TUTUP HAZIR ÜRÜNLERDEN UZAK KALARAK DAHA LEZZETLİ, DAHA DOĞAL, DAHA SAĞLIKLI YEMEKLER YAPABİLMEKTİR.

ÜRETİM TESİSİMİZİ EN ŞEFFAF ŞEKİLDE SİZLERE SUNMAKTAYIZ. İLETİŞİM BİLGİLERİNDEN  ULAŞABİLECEĞİNİZ IP ADRESİMİZE GİREREK 24 SAAT BOYUNCA ÜRETİMİMİZİ İZLEYEBİLİRSİNİZ.